Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jesse Mr. Jesse
Cfare mund te bej per ju?
+8613921995698
Chat Tani
Kontakto Furnizuesin

Wuxi Sunket New Energy Technology Co.,Ltd

Home > Produkte > Sistemi i energjisë diellore > Sistemi diellor në rrjet

Sistemi diellor në rrjet

Kategoritë e produkteve të Sistemi diellor në rrjet , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Inverter diellor në rrjet , furnizuesit Në sistemin diellor të rrjetit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Në sistemin e energjisë diellore të rrjetit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Të gjitha Produktet

Kinë Sistemi diellor në rrjet furnizuesit

Sistemi On-grid është i lidhur me rrjetin e shërbimeve dhe ky sistem do të funksiononte vetëm nëse rrjeti është i disponueshëm. Në rast të ndërprerjes së energjisë, sistemi nuk do të funksionojë dhe prandaj sistemi On-grid quhet gjithashtu si një sistem i lidhur me Rrjetin. Rrjeti kërkohet pasi që invertori duhet të sigurojë një tension referimi dhe inverteri duhet të sinkronizohet me rrjetin në mënyrë që të eksportojë energji përsëri në rrjet.
Sistemet e rrjetit kanë kuptim për vendet pa ndërprerje të energjisë ditore ose me më pak se 2 orë ndërprerje të energjisë ditore. Ky lloj sistemi është i përshtatshëm për uljen e faturave tuaja të energjisë elektrike pasi që është më i lirë se një sistem i bazuar në bateri dhe nuk ka kosto të përsëritur të zëvendësimit të paneleve.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim